H. Lodewijk van Montfort is een kleine geloofsgemeenschap met een familiale sfeer. Dat houdt in dat iedereen, iedereen kent en begaan is met wel en wee van elkaar. Onze kerk situeert zich in de Kriekenhofwijk, is gelegen tussen de Muggenberglei en de Jozef Verbovenlei. We komen elke zondag en feestdag samen voor een viering. Meestal houden we 3 maal per maand een eucharistieviering en 1 of 2 maal een woord- en communiedienst. Onze viering vindt plaats om 9.30u. Na de viering voorzien we een ontmoetingsmoment in het Kriekenhof, onze parochiezaal.
Onze parochie is klein maar leeft! De derde zondag van de maand bestaat er een gelegenheid tot gesprek met koffie achteraan in de kerk. Daarnaast organiseren we in samenwerking met Ehipassico (een Boeddhistische groep) voordrachten en filmavonden in het kerkgebouw. Er bestaan al veel samenwerkingsverbanden met St.-Jozef parochie en de parochie St. Fredegandus.

“In eu ultricies lacus. Phasellus non ante nec neque imperdiet congue. Donec sed lectus eu mi tincidunt rhoncus non a metus. In hac habitasse platea dictumst”

Nam lorem mauris, scelerisque nec iaculis id, dignissim a tortor. Quisque in arcu in tellus facilisis venenatis vitae finibus tortor. Nullam vestibulum venenatis auctor. Suspendisse potenti. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Quisque id consequat tortor. Sed et commodo diam. Curabitur bibendum nunc ut finibus tempus. Aenean eu dui sed eros maximus vulputate. Praesent vitae ullamcorper nibh. Donec bibendum, odio ut aliquam faucibus, ipsum felis blandit dolor, in dignissim.

Praesent posuere ante

Ut vitae lobortis magna, id viverra orci. In eget scelerisque nibh, nec suscipit lacus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Aliquam pulvinar ipsum augue, tempor luctus felis malesuada venenatis. Vestibulum sit amet imperdiet risus. Etiam eget vehicula metus, ac vehicula libero. Aliquam et viverra urna. Vivamus elementum porta lectus.

Vestibulum volutpat mollis odio, sit amet imperdiet augue ullamcorper in. Nulla dapibus rutrum congue. Proin efficitur, dolor ac eleifend lobortis, lacus libero vulputate ante, non molestie turpis nibh pulvinar leo. Aenean tincidunt arcu eu justo imperdiet, eget dignissim enim scelerisque. Nulla accumsan accumsan leo, in rhoncus libero elementum et. Curabitur pretium, ex vitae pellentesque tincidunt, enim diam fermentum nulla, eu porta augue leo eu odio. Phasellus volutpat arcu et magna luctus feugiat. Phasellus maximus purus arcu, nec tristique augue molestie ac.

Suspendisse finibus non dui vel pulvinar

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Fusce dolor dolor, placerat ac purus sed, euismod hendrerit libero. Morbi id lacus at tortor dictum venenatis. Nam finibus ac ex vitae laoreet. Aliquam erat volutpat. Aenean sollicitudin dolor bibendum porttitor efficitur.